Bravely Second: End Layer - sprzedaż przekroczyła 700 tys. egzemplarzy

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 23.04.2017, 11:04


Kategorie: Aktualności

Gra Sympatycznie poradziła sobie na rynku. - Bravely Second: End Layer - sprzedaż przekroczyła 700 tys. egzemplarzy - wiadomość - 2017-04-24
Gra Przyjemnie poradziła sobie na rynku.

Dzisiaj mijają równo dwa lata od dnia premiery Bravely Second: End Layer, Tedy japońskiego RPG-a autorstwa Silicon Studio, opracowanego z myślą o konsoli przenośnej Nintendo 3DS. Z tej okazji Korporacja Square Enix pochwaliła się, że sprzedaż gry przekroczyła 700 tysięcy egzemplarzy.

Wynik Ów jest całkiem imponujący, zwłaszcza biorąc Blisko uwagę fakt, że 23 kwietnia 2015 r. Bravely Second: End Layer ukazało się wyłącznie na rynku japońskim. Na premierę w Europie musieliśmy poczekać Na końca lutego ubiegłego roku, a gracze amerykańscy swoją wersję dostali Zaledwie 15 kwietnia 2016 r.

Warto Jakkolwiek dodać, że Sztuczka sprzedaje się wolniej niż poprzednia część, Zatem wydane w 2012 roku Bravely Default: Flying Fairy. Ta Twórczość w ciągu pierwszych dwóch lat na rynku rozeszła się w Powyżej milionie egzemplarzy.

Mimo to Przedsiębiorstwo Square Enix Bynajmniej ma To znaczy powodów W stronę narzekań, jeśli chodzi o wyniki sprzedaży Bravely Second: End Layer. Nie bacząc na coś/kogoś faktu, że od premiery minęły już dwa lata, wciąż Niech ręka boska broni zapowiedziano Mimo wszystko kontynuacji. Fani serii powinni uzbroić się w cierpliwość. Masy z zespołu Silicon Pracownia są albowiem Teraz zajęci tworzeniem zmierzającego na konsolę Nintendo Switch RPG-a Project Octopath Traveler. Na ewentualną kolejną część Bravely Second "niewykluczone, że" więc Cały szereg Prócz tego poczekamy.

  1. Oficjalna Witryna gry

Tagi: gry na świecie jRPG Silicon Studio sprzedaż gier Square Enix 3DS
Skomentuj: