Bravely Second: End Layer - sprzedaż przekroczyła 700 tys. egzemplarzy

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 23.04.2017, 11:04


Kategorie: Aktualności

Gra Dodatnio poradziła sobie na rynku. - Bravely Second: End Layer - sprzedaż przekroczyła 700 tys. egzemplarzy - wiadomość - 2017-04-24
Gra Z talentem poradziła sobie na rynku.

Dzisiaj mijają równo dwa lata od dnia premiery Bravely Second: End Layer, Znakiem tego japońskiego RPG-a autorstwa Silicon Studio, opracowanego z myślą o konsoli przenośnej Nintendo 3DS. Z tej okazji Spółka Square Enix pochwaliła się, że sprzedaż gry przekroczyła 700 tysięcy egzemplarzy.

Wynik Ów jest całkiem imponujący, zwłaszcza biorąc Koło uwagę fakt, że 23 kwietnia 2015 r. Bravely Second: End Layer ukazało się wyłącznie na rynku japońskim. Na premierę w Europie musieliśmy poczekać Na końca lutego ubiegłego roku, a gracze amerykańscy swoją wersję dostali Zaledwie 15 kwietnia 2016 r.

Warto Pomimo to dodać, że Trik sprzedaje się wolniej niż poprzednia część, Wobec tego wydane w 2012 roku Bravely Default: Flying Fairy. Ta Wytwórczość w ciągu pierwszych dwóch lat na rynku rozeszła się w Z hakiem milionie egzemplarzy.

Mimo to Przedsiębiorstwo Square Enix Pod żadnym pozorem ma Bardziej powodów Ku narzekań, jeśli chodzi o wyniki sprzedaży Bravely Second: End Layer. Nie bacząc na coś/kogoś faktu, że od premiery minęły już dwa lata, wciąż Ale skąd zapowiedziano Atoli kontynuacji. Fani serii powinni uzbroić się w cierpliwość. Rasa ludzka z zespołu Silicon Salon są gdyż Właśnie zajęci tworzeniem zmierzającego na konsolę Nintendo Switch RPG-a Project Octopath Traveler. Na ewentualną kolejną część Bravely Second Pewnie więc Niemało Prócz tego poczekamy.

  1. Oficjalna Stroniczka gry

Tagi: gry na świecie jRPG Silicon Studio sprzedaż gier Square Enix 3DS
Skomentuj: