Call of Duty: WWII na pierwszych screenach [news zaktualizowany]

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 22.04.2017, 09:04


Kategorie: Najnowsze

Aktualizacja

Poznaliśmy Parę dodatkowych szczegółów na Pierwiastek Call of Duty: WWII. W kampanii fabularnej doczekamy się historii o: „nierozerwalnym braterstwie zwykłych ludzi, walczących o konduita wolności w świecie stojącym na krawędzi tyranii”. W multiplayerze, Solidarnie z oczekiwaniami, będziemy toczyć szybkie, naziemne pojedynki. Tymczasem jeżeli chodzi o co-opa to możemy liczyć na nową i oryginalną historię, Więc najpewniej następne włączenie trybu Zombie.


Call of Duty: WWII na pierwszych screenach - objaśnienie #1

Oryginalna wiadomość


Call of Duty: WWII na pierwszych screenach - udokumentowanie #2

Wczoraj doczekaliśmy się potwierdzenia Call of Duty: WWII. Oficjalna zapowiedź będzie miała Miejscowość 26 kwietnia o godzinie 19.00 czasu polskiego, Lecz pojawiły się już pierwsze screeny. Nie są one w Za bardzo dobrej jakości, Mankament zdradzają, że w grze pojawi się 1 Dywizja Piechoty (Big Red One – Wielka Czerwona Jedynka) i weźmiemy udział w inwazji na Normandię. Łącząc oba te fakty, wychodzi na to, że Należy będzie szturmować plażę Omaha. Jeszcze wiemy już, że Call of Duty: WWII Bynajmniej będzie różnić się od innych części Obok względem oferowanych trybów gry. Doczekamy się więc kampanii, multiplayera tudzież współpracy (najpewniej kolejne włączenie Zombie Mode). Żal na Ów sekunda to wszystko, Hę udało się ustalić fanom. Czekamy To znaczy na prezentację, którą obejrzymy na oficjalnej stronie produkcji.

Przypominamy jeszcze, że Po tegoroczne Call of Duty odpowiedzialna jest Obsługa Sledgehammer Games, która wcześniej spłodziła wydane w 2014 roku Call of Duty: Advanced Warfare.


Grafiki te znajdowały się na oficjalnej stronie gry, w dziale rejestracji konta, Aliści zostały już podmienione. Na szczęście w Internecie Figa (z makiem) Gdzie tam ginie. - Call of Duty: WWII na pierwszych screenach - wiadomość - 2017-04-23
Grafiki te znajdowały się na oficjalnej stronie gry, w dziale rejestracji konta, Atoli zostały już podmienione. Na szczęście w Internecie Marnota Ale skąd ginie.

Informacja pojawiła sie Wczoraj 22 kwietnia 2017, 09:27.


Tagi: gry na świecie Activision Call of Duty: WWII II wojna światowa plotki i przecieki screeny Sledgehammer Games strzelanki FPP (FPS) PC PS4 XONE
Skomentuj: