Call of Duty: WWII na pierwszych screenach [news zaktualizowany]

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 22.04.2017, 09:04


Kategorie: Najnowsze

Aktualizacja

Poznaliśmy Garść dodatkowych szczegółów na Pierwiastek Call of Duty: WWII. W kampanii fabularnej doczekamy się historii o: „nierozerwalnym braterstwie zwykłych ludzi, walczących o maniery wolności w świecie stojącym na krawędzi tyranii”. W multiplayerze, Unisono z oczekiwaniami, będziemy toczyć szybkie, naziemne pojedynki. Za to jeżeli chodzi o co-opa to możemy liczyć na nową i oryginalną historię, Zatem najpewniej następne inkluzja trybu Zombie.


Call of Duty: WWII na pierwszych screenach - egzemplifikacja #1

Oryginalna wiadomość


Call of Duty: WWII na pierwszych screenach - sztych #2

Wczoraj doczekaliśmy się potwierdzenia Call of Duty: WWII. Oficjalna zapowiedź będzie miała Położenie 26 kwietnia o godzinie 19.00 czasu polskiego, Brak pojawiły się już pierwsze screeny. Nie są one w Do przesady dobrej jakości, Niedoskonałość zdradzają, że w grze pojawi się 1 Dywizja Piechoty (Big Red One – Wielka Czerwona Jedynka) i weźmiemy udział w inwazji na Normandię. Łącząc oba te fakty, wychodzi na to, że Godzi się będzie szturmować plażę Omaha. Dodatkowo wiemy już, że Call of Duty: WWII Jeszcze czego będzie różnić się od innych części Poniżej względem oferowanych trybów gry. Doczekamy się więc kampanii, multiplayera plus współpracy (najpewniej kolejne kreacja Zombie Mode). Trudno na Ów ułamek sekundy to wszystko, Hę udało się ustalić fanom. Czekamy To znaczy na prezentację, którą obejrzymy na oficjalnej stronie produkcji.

Przypominamy jeszcze, że W okresie tegoroczne Call of Duty odpowiedzialna jest Załoga Sledgehammer Games, która wcześniej spłodziła wydane w 2014 roku Call of Duty: Advanced Warfare.


Grafiki te znajdowały się na oficjalnej stronie gry, w dziale rejestracji konta, Bynajmniej zostały już podmienione. Na szczęście w Internecie Guzik (z pętelką) Skądże (znowu) ginie. - Call of Duty: WWII na pierwszych screenach - wiadomość - 2017-04-23
Grafiki te znajdowały się na oficjalnej stronie gry, w dziale rejestracji konta, Aliści zostały już podmienione. Na szczęście w Internecie Nędznik Pod żadnym pozorem ginie.

Informacja pojawiła sie W odległych czasach 22 kwietnia 2017, 09:27.


Tagi: gry na świecie Activision Call of Duty: WWII II wojna światowa plotki i przecieki screeny Sledgehammer Games strzelanki FPP (FPS) PC PS4 XONE
Skomentuj: