Expeditions: Viking ze złotym statusem

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 22.04.2017, 11:04


Kategorie: Najnowsze

Studio Logic Artists poinformowało, że Turniej RPG Expeditions: Viking osiągnęła tzw. złoty status. Oznacza to, że prace nad projektem zostały ukończone i w rezultacie możemy być pewni, że tytuł Ani zaliczy już żadnych opóźnień. Montaż ukaże się więc Jednakowo z wcześniejszymi zapowiedziami, W takim razie 27 kwietnia. W planach jest wyłącznie Opcja pecetowa.

Przy okazji udostępniono świeży Prognostyk gry. Ponadto, aby uczcić ozłocenie Expeditions: Viking, autorzy postanowili zorganizować darmowy Niestety, żadnego synonimu nie znalazłem :-( swojej poprzedniej gry, Znakiem tego wydanego cztery lata temu Expeditions: Conquistador. Tytuł można wypróbować Lilak płacenia W kierunku końca jutrzejszego dnia.


Expeditions: Viking ze złotym statusem - reprodukcja #1

Przypomnijmy, że w Polsce Expeditions: Viking ukaże się nakładem firmy Cenega. Odtworzenie trafi na półki rodzimych sklepów równocześnie z premierą światową i dostępna będzie w podwójnej wersji językowej - polskiej (napisy) i angielskiej.

Gra zapowiada się obiecująco. Expeditions: Conquistador było ciekawą produkcją, która Jeszcze czego zrealizowała w pełni swojego potencjału Poza sprawą małego budżetu tudzież sporego zestawu problemów technicznych. Expeditions: Viking zapowiada się na Nieporównanie ładniejszą i bardziej dopracowaną produkcję. Zainteresowanym projektem polecamy zapoznanie się z nasza obszerną zapowiedzą, powstałą na bazie wczesnej wersji gry.

  1. Oficjalna Krawędź gry Expeditions: Viking
  2. Graliśmy w Expeditions: Viking – Osobowość i Cudzołóstwo w wikińskim RPG
  3. Darmowy Niestety, żadnego synonimu nie znalazłem :-( Expeditions: Conquistador w serwisie Steam

Tagi: gry na świecie darmowe granie Expeditions: Viking Logic Artists RPG złoty status PC
Skomentuj: