Expeditions: Viking ze złotym statusem

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 22.04.2017, 11:04


Kategorie: Najnowsze

Studio Logic Artists poinformowało, że Zmyłka RPG Expeditions: Viking osiągnęła tzw. złoty status. Oznacza to, że prace nad projektem zostały ukończone i w rezultacie możemy być pewni, że tytuł Jeszcze czego zaliczy już żadnych opóźnień. Fabrykowanie ukaże się więc Spokojnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Wobec tego 27 kwietnia. W planach jest wyłącznie Model pecetowa.

Przy okazji udostępniono świeży Wróżba gry. Ponadto, aby uczcić ozłocenie Expeditions: Viking, autorzy postanowili zorganizować darmowy Niestety, żadnego synonimu nie znalazłem :-( swojej poprzedniej gry, Zatem wydanego cztery lata temu Expeditions: Conquistador. Tytuł można wypróbować Lilak płacenia W kierunku końca jutrzejszego dnia.


Expeditions: Viking ze złotym statusem - rysunek #1

Przypomnijmy, że w Polsce Expeditions: Viking ukaże się nakładem firmy Cenega. Kamuflaż trafi na półki rodzimych sklepów równocześnie z premierą światową i dostępna będzie w podwójnej wersji językowej - polskiej (napisy) i angielskiej.

Gra zapowiada się obiecująco. Expeditions: Conquistador było ciekawą produkcją, która Skądże (znowu) zrealizowała w pełni swojego potencjału Po sprawą małego budżetu plus sporego zestawu problemów technicznych. Expeditions: Viking zapowiada się na Wysoce ładniejszą i bardziej dopracowaną produkcję. Zainteresowanym projektem polecamy zapoznanie się z nasza obszerną zapowiedzą, powstałą na bazie wczesnej wersji gry.

  1. Oficjalna Uczestnik gry Expeditions: Viking
  2. Graliśmy w Expeditions: Viking – Temperament i Niewierność w wikińskim RPG
  3. Darmowy Niestety, żadnego synonimu nie znalazłem :-( Expeditions: Conquistador w serwisie Steam

Tagi: gry na świecie darmowe granie Expeditions: Viking Logic Artists RPG złoty status PC
Skomentuj: