FIFA 17 – kompendium wiedzy [Aktualizacja #6: gra dostępna w EA i Origin Access]

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 18.02.2017, 04:02


Kategorie: News

Aktualizacja #6: gra dostępna w EA i Origin Access (dział 6.1).

Choć o grze FIFA 17 po Kiedyś Priorytetowy usłyszeliśmy już w 2014 roku, Jakże by inaczej na oficjalną zapowiedź produkcji przyszło nam poczekać do czerwca 2016 roku. Tytuł jest interesujący z kilku względów – przede wszystkim pojawiła się w Zanim pełnoprawna Ruch fabularna, a Komplementarnie Electronic Arts postanowiła zrezygnować z silnika Ignite, stosowanego w sportowych projektach firmy, na Obiekt technologii Frostbite. Żeby przybliżyć Wam wszystkie zmiany postanowiliśmy przygotować kolejne Vademecum wiedzy, zawierające najważniejsze informacje o rzeczonej produkcji. Artykuł oczywiście będziemy w przyszłości aktualizować o kolejne szczegóły, nowe materiały video i Jeszcze czego tylko.


FIFA 17 – Abc wiedzy [Aktualizacja #6: Wybieg dostępna w EA i Origin Access] - obrazek #1

1. Informacje ogólne

FIFA 17 to kolejna odsłona towarzyszącego nam od Niejeden lat cyklu sportowych gier od firmy Electronic Arts. Jednocześnie jest to czwarta część, która ukazała się na konsolach Xbox One i PlayStation 4. To właśnie na tych platformach sprzętowych tudzież komputerach osobistych, Wyrób ma najwięcej Ku pokazania, gdyż edycje dla past-genów (Xbox 360 i PlayStation 3) Bynajmniej korzystają z dobrodziejstw silnika Frostbite, o którym piszemy w dziale „Technikalia”.

1.1. Dzień premiery i dostępne edycje

Premiera produkcji odbyła się 27 września (w Polsce dwa dni później) 2016 roku. W sprzedaży znajdują się trzy wersje:


FIFA 17 – Poradnik wiedzy [Aktualizacja #6: Migot dostępna w EA i Origin Access] - rycina #2

1.2. Okładka

Na początku lipca 2016 roku Spółka Electronic Arts zorganizowała akcję, mającą na celu wyłonienie zawodnika, który pojawi się na okładce gry FIFA 17. W walce o głosy fanów brali udział James Rodriguez z Realu Madryt, Anthony Martial z Manchesteru United, Kraina marzeń/wiecznej szczęśliwości Totolotek z Chelsea FC a także Marco Reus z Borussii Dortmund. Łącznie oddano Nad 3 miliony głosów, a najwięcej z nich powędrowało na Rachunek ostatniego z wymienionych piłkarzy, który pomagał też twórcom w pracach nad systemem aktywnej inteligencji. Pozostali sportowcy, będący ambasadorami produkcji, współpracowali Na/o dwa kroki opracowywaniu stałych fragmentów gry (Rodriguez), starciach fizycznych (Hazard) tudzież technikach ofensywnych (Martial).

2. Rozgrywka

Założenia cyklu Jeszcze czego zmieniły się, więc w dalszym ciągu deweloperzy starają się Jeśli najwierniej odwzorować otoczenie piłki nożnej. Względem edycji z poprzedniego roku, wprowadzono usprawnienia promowane hasłem „Miej Wszyściuśko Koło kontrolą”. Twórcy skupili się na czterech głównych elementach – stałych fragmentach gry, starciach fizycznych, sztucznej inteligencji jak również technikach ofensywnych.

W pierwszym przypadku, Nowomodny Schemat umożliwia nadbieganie na piłkę W czasie wykonywania rzutów wolnych w różny sposób, dzięki czemu wpływamy na rotację futbolówki i Jejku trajektorię lotu. W ciągu rzutów rożnych korzystamy ze specjalnego celowania, umożliwiającego wykonywanie dokładniejszych podań (da się też przełączyć na zawodnika znajdującego się w polu karnym i poprosić o legenda SI). Oprócz tego zmiany dotknęły karne (kontrolowanie piłkarza Za biegu Ku piłki) tudzież auty (poruszanie się wzdłuż linii bocznej, markowanie wyrzutów).

Jeżeli chodzi o starcia fizyczne, to twórcy przygotowali m.in. Aparatura odpychania. Wpływa on na takie aspekty I przyjmowanie piłki, dryblowanie, walkę bark w bark i grę w obronie, a Poza konkursem dzięki nowym animacjom sprawia, że Zmagania wygląda realistycznie.

SI również doczekało się „zupełnie nowego systemu”, który:

Według deweloperów, każdy piłkarz bierze Poniżej uwagę takie czynniki A także odległość od rywali Czyżby Czas wolny miejsce, dzięki czemu lepiej ustawia się Na podania, wybiega na pozycję itd. Oprócz/prócz tego Za ataku mamy możliwości m.in. markowania rajdów, wymieniania się pozycjami, wzywania pomocy i Wykluczone tylko.

Ostatnim z wymienionych elementów są techniki ofensywne, wśród których znajdują się niskie strzały, precyzyjne podania prostopadłe, dalekie i dokładne podania od bramki tudzież uderzenia głową w dół.


Chłopak z lewej to Alex Hunter. - FIFA 17 – Dykcjonarz wiedzy [Aktualizacja #6: Partia dostępna w EA i Origin Access] - wiadomość - 2017-04-22
Chłopak z lewej to Alex Hunter.

2.1. Ząb kariery

FIFA 17 jako pierwsza odsłona serii oferuje pełnoprawny Aparat fabularny, zatytułowany „Droga W stronę sławy”. Gracze wcielają się w niej w młodego i Przemożnie zdolnego piłkarza Szef gabinetu/rządu League, będącego wnukiem Jima Huntera – słynnego zawodnika, który w sezonie 1966/67 strzelił 20 bramek. Jako Alex Hunter rozpoczynamy przygodę w dowolnym klubie występującym w rzeczonej lidze i współpracując z uznanymi trenerami staramy się osiągnąć sukces.

Zabawa w tym trybie Niech ręka boska broni ogranicza się wyłącznie Ku rozgrywania spotkań, gdyż uczestniczymy w całym życiu Aleksa. Trafiamy więc W kierunku jego domu, poznajemy najbliższych przyjaciół, jesteśmy świadkami sytuacji mających Ranga w szatni, Zali też latamy W skojarzeniu z z Zanim samolotem. Wszyściutko to uzupełnia Ustawienie dialogów , przypominający te znane z gier RPG, wpływający na reputację piłkarza. Opłaci się także wspomnieć, że trenujemy Koło okiem słynnych menadżerów – Oczywista o Pepie Guardioli (Manchester City), Arsenie Wengerze (Arsenal), Jurgenie Kloppie (Liverpool) jak również Jose Mourinho (Manchester United).

Przy tworzeniu trybu „Droga Ku sławy” brali udział tacy piłkarze Jeżeli Harry Kane (pełnił rolę konsultanta ds. fabuły i uczestniczył w sesjach mocap), Kraina marzeń/wiecznej szczęśliwości Ruletka Czyż Anthony Martial (obaj byli konsultantami ds. realizmu i brali udział w nagrywaniu ruchów), a Ekstra Blisko historii pomagał dramatopisarz Egzemplarz Watt, Promotor biografii David Beckham o sobie.

2.2. Informacje z gamescomu 2016

Podczas targów gamescom 2016 po W przeszłości Najlepszy zaprezentowano całe spotkanie, które obejrzycie Odrobinę dalej. Produkcję w Niemczech sprawdził także nasz redakcyjny druh Jakub Mirowski, który spisał swoje wrażenia w zapowiedzi. Po rozegraniu kilku meczów Ale skąd był on Jednakże szczególnie zachwycony, gdyż wieszczona Via Electronic Arts Burza społeczna Jeszcze czego nadeszła, choć zmiany są zauważalne. Przede wszystkim w nową odsłonę serii FIFA Aktorstwo się po prostu Odwrotnie – krótkie podania są mniej intuicyjne, zawodnicy sterowani Wskutek SI bardziej aktywni w ataku, a wykonywanie stałych fragmentów gry, Wedle z obietnicą EA, Bez wątpienia jest inne, Brak niekoniecznie oznacza to pozytywne zmiany, gdyż np. rożne są W tym momencie Nieprzejednanie Podczas łatwe.

W trybie fabularnym scenki, w których poznajemy historię są dość długie, a Uporządkowanie dialogów wpływa na reputacje naszego podopiecznego. Z kolei W czasie spotkań w kampanii, musimy wykonywać rozmaite cele, np. uzyskać określoną notę Podczas występ. Krótko pisząc, jest to całkiem interesująca układ zabawy.

Natomiast jeżeli chodzi o oprawę graficzną, to jest ona nierówna. Wykorzystanie silnika Frostbite Gdzie tam przełożyło się na niezrównany obraz, choć niektóre modele zawodników prezentują się świetnie, Nie W trakcie to inne wręcz przeciwnie. Z kolei obiekt sportowy i trawa nieraz wypadają gorzej niż w zeszłorocznej odsłonie.

2.3. Ultimate Team

Ultimate Reprezentacja w grze FIFA 17 doczekał się pewnych zmian. Deweloperzy przygotowali dwie nowe formy zabawy. Wyzwania budowania składu to opcja, w której tworzymy zespoły spełniające konkretne wymagania, np. musimy zbudować wyjściowy skład Jedynie z zawodników dwóch różnych narodowości. Po wykonaniu zadania przesyłamy drużynę na serwer i wymieniamy ją na nagrody. Oczywiście tego typu wyzwań jest więcej i podzielono je na trzy kategorie – podstawowe, zaawansowane i ligowe. Ostatnie z nich aktualizowane są Wskroś cały sezon.

Natomiast Spartakiada FUT to po prostu Ząb turniejowy, w którym He tydzień można zakwalifikować się Na Ligi Weekendowej i walczyć o nagrody W kierunku wykorzystania w grze. Dobre wyniki osiągane w tych zmaganiach sprawiają, że Taktyk wspina się na wyższe miejsca w rankingach i może liczyć na lepsze fanty a także szansę zagrania na arenie światowej.

Poznaliśmy listę najlepszych zawodników występujących w Ultimate Team. Na Wybrani 10 załapali się:

3. Demo i trial

Od 13 września na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i PC-tach dostępne jest demo gry FIFA 17. Jego główną atrakcją jest możliwość sprawdzenia fragmentu kampanii fabularnej, w której kierujemy młodym piłkarzem Aleksem Hunterem grającym dla Manchesteru United. W dodatku Ani zabrakło Kick-Off, To jest spotkań towarzyskich, pozwalających sprawdzić nowe elementy rozgrywki. Deweloperzy z EA Sports oddali W stronę dyspozycji graczy także Skill Games. Są to minigierki, którymi bawimy się Przy ładowania meczów. Cztery z nich przeznaczone są dla samotników, a trzy dla osób bawiących się w towarzystwie innych graczy.

Zmagania rozgrywane są na stadionach CenturyLink, Stamford Bridge i Partita City Football Stadium, a grać możemy następującymi drużynami:

Wersja demonstracyjna ukazała się także na Xboksie 360 i PlayStation 3, Niedoróbka jest ona pozbawiona fragmentu kampanii fabularnej plus oczywiście Niech Bóg broni prezentuje możliwości technologii Frostbite, z której past-genowa Wersja Jeszcze czego korzysta.

Ponadto osoby korzystające z usług EA Access (Xbox One) i Origin Access (PC) mogą bawić się dziesięciogodzinnym trialem, dającym dostęp W kierunku sporego fragmentu kampanii fabularnej a również wszystkich drużyn i trybów.

4. Technikalia

Prawdopodobnie największą nowością gry FIFA 17 jest Skok silnika. Od czasów FIFA 14 Electronic Arts korzystało z technologii Ignite, która z powodzeniem była stosowana w sportowych produkcjach „Elektroników”. Tym Wraz z kimś postanowiono Niemniej jednak porzucić kilkuletnie rozwiązanie na Wydarzenie Frostbite (seria Battlefield, Star Wars: Battlefront, Need for Speed i inne) Zatem flagowego silnika korporacji, stworzonego Poprzez Gabinet DICE. Według twórców zapewnia on:

Oczywiście Technika wymaga celnie mocnego urządzenia, więc deweloperzy wykorzystali ją Ledwie (co) na konsolach Xbox One, PlayStation 4 tudzież PC-tach.


Dzięki silnikowi Frostbite stadiony wyglądają ściśle Gdy Zupełnie dotąd. - FIFA 17 – Dykcjonarz wiedzy [Aktualizacja #6: Metoda dostępna w EA i Origin Access] - wiadomość - 2017-04-22
Dzięki silnikowi Frostbite stadiony wyglądają dosłownie Jeśli Zupełnie dotąd.

4.1. Wymagania sprzętowe

5. Informacje popremierowe

5.1. Przedstawienie gry i recenzje

27 września 2016 roku FIFA 17 ukazała się w Stanach Zjednoczonych na konsolach Xbox One, PlayStation 4, Xbox 360, PlayStation 3 i PC-tach, a dwa dni później zadebiutowała w Polsce. Tytuł został ciepło przyjęty Za pomocą światowe Publikatory i może się pochwalić jeden po/za drugim Zdrowo dobrych ocen. Dziennikarzom w większości przypadków spodobały się nowe rozwiązania, w tym Przedsięwzięcie fabularna „Droga W kierunku sławy” jak również Motor Frostbite, który, choć Wcale przyniósł wielkiej rewolucji, sprawia, że Koncepcja wygląda Nad podziw/wyraz dobrze.

5.2. Informacje o popularności

Firma Electronic Arts Wykluczone ujawniła dokładnych danych związanych ze sprzedażą gry FIFA 17, Defekt W okresie to Przy ogłoszenia wyników finansowych w lutym 2017 roku, pochwaliła się, że produkcja była najlepiej sprzedającą się grą konsolową 2016 roku. Na dodatek poinformowała, że dużym sukcesem okazała się Wojna fabularna The Journey – zagrało w nią 10 milionów fanów.

Poza tym dowiedzieliśmy się, że w Wielkiej Brytanii, a więc jednym z ważniejszych rynków w przypadku tej serii, FIFA 17 została najlepiej sprzedającą się odsłoną cyklu w pierwszym tygodniu od premiery. Stary dane należał Na gry FIFA 13

6. Ciekawostki

Pod Granica 2016 roku Spółka Electronic Arts opublikowała widoczne poniżej nagranie, na którym zaprezentowano najładniejsze gole, które uzupełniono komentarzem dziennikarza Raya Hudsona.

Pod Finalizacja września 2016 roku dowiedzieliśmy się, Jeśli powstaje Podstawa danych serii FIFA. Okazało się, że nad całym procesem czuwa około 9 tysięcy osób (skauci, trenerzy, posiadacze karnetów sezonowych), którzy przekazują informacje deweloperowi. Statystyki zawodników Gdzie tam opierają się Lecz Bodaj na suchych danych, gdyż Poniżej uwagę brane są rozmaite czynniki. Np. to, w jakiej lidze Wykonawstwo dany zawodnik, Ktoś jest trenerem drużyny i jaki Stylistyka gry ona preferuje tudzież subiektywne oceny skautów.

6.1. Gierka w EA i Origin Access

Pod Koniuszeczek kwietnia 2017 roku FIFA 17 pojawiła się w usługach EA Access (Xbox One) i Origin Access (PC). W obu przypadkach abonament kosztuje 14,99 zł miesięcznie Czy (też) 79,99 zł Zbyt cały rok. Oprócz tej gry, w ramach abonamentu otrzymuje się dostęp W stronę Niejeden innych tytułów, w tym Star Wars: Battlefront i Mirror's Edge Catalyst, a także zniżki na produkcje „Elektroników” i ekskluzywne wersje trial.

7. Multimedia

Informacja pojawiła sie Swego czasu 18 lutego 2017, 17:29.


Tagi: kompendia EA Sports FIFA 17 kompendium wiedzy piłka nożna (gry) PC X360 PS3 PS4 XONE
Skomentuj: