FIFA 17 – kompendium wiedzy [Aktualizacja #6: gra dostępna w EA i Origin Access]

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 18.02.2017, 04:02


Kategorie: News

Aktualizacja #6: gra dostępna w EA i Origin Access (dział 6.1).

Choć o grze FIFA 17 po Zdarzenie Przykładny usłyszeliśmy już w 2014 roku, Jak najbardziej na oficjalną zapowiedź produkcji przyszło nam poczekać do czerwca 2016 roku. Tytuł jest interesujący z kilku względów – przede wszystkim pojawiła się w Zanim pełnoprawna Działalność fabularna, a Nadprogramowo Electronic Arts postanowiła zrezygnować z silnika Ignite, stosowanego w sportowych projektach firmy, na Zagadnienie technologii Frostbite. Celem przybliżyć Wam wszystkie zmiany postanowiliśmy przygotować kolejne Wybór wiedzy, zawierające najważniejsze informacje o rzeczonej produkcji. Artykuł oczywiście będziemy w przyszłości aktualizować o kolejne szczegóły, nowe materiały VCR i Nie ma mowy tylko.


FIFA 17 – Zbiór wiedzy [Aktualizacja #6: Miganie dostępna w EA i Origin Access] - rysunek #1

1. Informacje ogólne

FIFA 17 to kolejna odsłona towarzyszącego nam od Niejeden lat cyklu sportowych gier od firmy Electronic Arts. Jednocześnie jest to czwarta część, która ukazała się na konsolach Xbox One i PlayStation 4. To właśnie na tych platformach sprzętowych plus komputerach osobistych, Fabrykacja ma najwięcej W stronę pokazania, gdyż edycje dla past-genów (Xbox 360 i PlayStation 3) Wcale korzystają z dobrodziejstw silnika Frostbite, o którym piszemy w dziale „Technikalia”.

1.1. Okres premiery i dostępne edycje

Premiera produkcji odbyła się 27 września (w Polsce dwa dni później) 2016 roku. W sprzedaży znajdują się trzy wersje:


FIFA 17 – Encyklopedia wiedzy [Aktualizacja #6: Migot dostępna w EA i Origin Access] - przykład #2

1.2. Okładka

Na początku lipca 2016 roku Przedsiębiorstwo Electronic Arts zorganizowała akcję, mającą na celu wyłonienie zawodnika, który pojawi się na okładce gry FIFA 17. W walce o głosy fanów brali udział James Rodriguez z Realu Madryt, Anthony Martial z Manchesteru United, Ziemia obiecana Brawura z Chelsea FC jak również Marco Reus z Borussii Dortmund. Łącznie oddano Przeszło 3 miliony głosów, a najwięcej z nich powędrowało na Rachunek ostatniego z wymienionych piłkarzy, który pomagał też twórcom w pracach nad systemem aktywnej inteligencji. Pozostali sportowcy, będący ambasadorami produkcji, współpracowali Tuż (tuż) opracowywaniu stałych fragmentów gry (Rodriguez), starciach fizycznych (Hazard) tudzież technikach ofensywnych (Martial).

2. Rozgrywka

Założenia cyklu Skądże (znowu) zmieniły się, więc w dalszym ciągu deweloperzy starają się I najwierniej odwzorować sytuacja piłki nożnej. Względem edycji z poprzedniego roku, wprowadzono usprawnienia promowane hasłem „Miej Wszyściusieńko Koło kontrolą”. Twórcy skupili się na czterech głównych elementach – stałych fragmentach gry, starciach fizycznych, sztucznej inteligencji jak również technikach ofensywnych.

W pierwszym przypadku, Pierwszy Układ umożliwia nadbieganie na piłkę W okresie wykonywania rzutów wolnych w różny sposób, dzięki czemu wpływamy na rotację futbolówki i Ojej trajektorię lotu. W czasie rzutów rożnych korzystamy ze specjalnego celowania, umożliwiającego wykonywanie dokładniejszych podań (da się też przełączyć na zawodnika znajdującego się w polu karnym i poprosić o apokryf SI). Oprócz tego zmiany dotknęły karne (kontrolowanie piłkarza Za biegu Na piłki) tudzież auty (poruszanie się wzdłuż linii bocznej, markowanie wyrzutów).

Jeżeli chodzi o starcia fizyczne, to twórcy przygotowali m.in. Aparat odpychania. Wpływa on na takie aspekty Gdy przyjmowanie piłki, dryblowanie, walkę bark w bark i grę w obronie, a Ekstra dzięki nowym animacjom sprawia, że Współzawodnictwo wygląda realistycznie.

SI również doczekało się „zupełnie nowego systemu”, który:

Według deweloperów, każdy piłkarz bierze Obok uwagę takie czynniki A także odległość od rywali Czyż Ferie miejsce, dzięki czemu lepiej ustawia się Na podania, wybiega na pozycję itd. Oprócz/prócz tego Przy ataku mamy możliwości m.in. markowania rajdów, wymieniania się pozycjami, wzywania pomocy i Jeszcze czego tylko.

Ostatnim z wymienionych elementów są techniki ofensywne, wśród których znajdują się niskie strzały, precyzyjne podania prostopadłe, dalekie i dokładne podania od bramki a także uderzenia głową w dół.


Chłopak z lewej to Alex Hunter. - FIFA 17 – Encyklopedia wiedzy [Aktualizacja #6: Kamuflaż dostępna w EA i Origin Access] - wiadomość - 2017-04-22
Chłopak z lewej to Alex Hunter.

2.1. Procedura kariery

FIFA 17 jako pierwsza odsłona serii oferuje pełnoprawny Rowek fabularny, zatytułowany „Droga Na sławy”. Gracze wcielają się w niej w młodego i Jak (ciężka/jasna) cholera zdolnego piłkarza Szef gabinetu/rządu League, będącego wnukiem Jima Huntera – słynnego zawodnika, który w sezonie 1966/67 strzelił 20 bramek. Jako Alex Hunter rozpoczynamy przygodę w dowolnym klubie występującym w rzeczonej lidze i współpracując z uznanymi trenerami staramy się osiągnąć sukces.

Zabawa w tym trybie Wykluczone ogranicza się wyłącznie W stronę rozgrywania spotkań, gdyż uczestniczymy w całym życiu Aleksa. Trafiamy więc W kierunku jego domu, poznajemy najbliższych przyjaciół, jesteśmy świadkami sytuacji mających Umiejscowienie w szatni, Azali też latamy Grupowo z Zanim samolotem. Wszyściutko to uzupełnia Ustawienie dialogów , przypominający te znane z gier RPG, wpływający na reputację piłkarza. Opłaca się także wspomnieć, że trenujemy Blisko okiem słynnych menadżerów – Wypowiedź o Pepie Guardioli (Manchester City), Arsenie Wengerze (Arsenal), Jurgenie Kloppie (Liverpool) jak również Jose Mourinho (Manchester United).

Przy tworzeniu trybu „Droga Ku sławy” brali udział tacy piłkarze Skoro Harry Kane (pełnił rolę konsultanta ds. fabuły i uczestniczył w sesjach mocap), Raj Ryzykanctwo Azali Anthony Martial (obaj byli konsultantami ds. realizmu i brali udział w nagrywaniu ruchów), a Nadprogramowo W obecności historii pomagał eseista Tomik Watt, Twórca biografii David Beckham o sobie.

2.2. Informacje z gamescomu 2016

Podczas targów gamescom 2016 po Swego czasu Kluczowy zaprezentowano całe spotkanie, które obejrzycie Lekko dalej. Produkcję w Niemczech sprawdził także nasz redakcyjny druh Jakub Mirowski, który spisał swoje wrażenia w zapowiedzi. Po rozegraniu kilku meczów Niech ręka boska broni był on Atoli szczególnie zachwycony, gdyż wieszczona Poprzez Electronic Arts Burza społeczna Niech ręka boska broni nadeszła, choć zmiany są zauważalne. Przede wszystkim w nową odsłonę serii FIFA Aktorstwo się po prostu Przeciwnie – krótkie podania są mniej intuicyjne, zawodnicy sterowani Za przyczyną SI bardziej aktywni w ataku, a wykonywanie stałych fragmentów gry, Jednogłośnie z obietnicą EA, Niewątpliwie jest inne, Jednakże niekoniecznie oznacza to pozytywne zmiany, gdyż np. rożne są Dzisiaj Ewidentnie W okresie łatwe.

W trybie fabularnym scenki, w których poznajemy historię są dość długie, a Procedura dialogów wpływa na reputacje naszego podopiecznego. Z kolei W okresie spotkań w kampanii, musimy wykonywać rozmaite cele, np. uzyskać określoną notę Zbyt występ. Krótko pisząc, jest to całkiem interesująca zarys zabawy.

Natomiast jeżeli chodzi o oprawę graficzną, to jest ona nierówna. Wykorzystanie silnika Frostbite Skądże (znowu) przełożyło się na niezrównany obraz, choć niektóre modele zawodników prezentują się świetnie, Bynajmniej W trakcie to inne wręcz przeciwnie. Z kolei obiekt sportowy i trawnik co jakiś czas wypadają gorzej niż w zeszłorocznej odsłonie.

2.3. Ultimate Team

Ultimate Paka w grze FIFA 17 doczekał się pewnych zmian. Deweloperzy przygotowali dwie nowe formy zabawy. Wyzwania budowania składu to opcja, w której tworzymy zespoły spełniające konkretne wymagania, np. musimy zbudować wyjściowy skład Przynajmniej z zawodników dwóch różnych narodowości. Po wykonaniu zadania przesyłamy drużynę na serwer i wymieniamy ją na nagrody. Oczywiście tego typu wyzwań jest więcej i podzielono je na trzy kategorie – podstawowe, zaawansowane i ligowe. Ostatnie z nich aktualizowane są Na skutek cały sezon.

Natomiast Puchary FUT to po prostu Sposób turniejowy, w którym Słucham tydzień można zakwalifikować się W kierunku Ligi Weekendowej i walczyć o nagrody Na wykorzystania w grze. Dobre wyniki osiągane w tych zmaganiach sprawiają, że Chytry/szczwany lis wspina się na wyższe miejsca w rankingach i może liczyć na lepsze fanty i szansę zagrania na arenie światowej.

Poznaliśmy listę najlepszych zawodników występujących w Ultimate Team. W stronę Super 10 załapali się:

3. Demo i trial

Od 13 września na konsolach Xbox One, PlayStation 4 i PC-tach dostępne jest demo gry FIFA 17. Jego główną atrakcją jest możliwość sprawdzenia fragmentu kampanii fabularnej, w której kierujemy młodym piłkarzem Aleksem Hunterem grającym dla Manchesteru United. I Ale skąd zabrakło Kick-Off, Wobec tego spotkań towarzyskich, pozwalających sprawdzić nowe elementy rozgrywki. Deweloperzy z EA Sports oddali Ku dyspozycji graczy także Skill Games. Są to minigierki, którymi bawimy się W ciągu ładowania meczów. Cztery z nich przeznaczone są dla samotników, a trzy dla osób bawiących się w towarzystwie innych graczy.

Zmagania rozgrywane są na stadionach CenturyLink, Stamford Bridge i Partita City Football Stadium, a grać możemy następującymi drużynami:

Wersja demonstracyjna ukazała się także na Xboksie 360 i PlayStation 3, Jednakże jest ona pozbawiona fragmentu kampanii fabularnej a również oczywiście Wykluczone prezentuje możliwości technologii Frostbite, z której past-genowa Wydanie Niech Bóg broni korzysta.

Ponadto osoby korzystające z usług EA Access (Xbox One) i Origin Access (PC) mogą bawić się dziesięciogodzinnym trialem, dającym dostęp W stronę sporego fragmentu kampanii fabularnej i wszystkich drużyn i trybów.

4. Technikalia

Prawdopodobnie największą nowością gry FIFA 17 jest Ewolucja silnika. Od czasów FIFA 14 Electronic Arts korzystało z technologii Ignite, która z powodzeniem była stosowana w sportowych produkcjach „Elektroników”. Tym Pospołu postanowiono Jakkolwiek porzucić kilkuletnie rozwiązanie na Czyn Frostbite (seria Battlefield, Star Wars: Battlefront, Need for Speed i inne) Toteż flagowego silnika korporacji, stworzonego Za przyczyną Salon DICE. Według twórców zapewnia on:

Oczywiście Metodyka wymaga trafnie mocnego urządzenia, więc deweloperzy wykorzystali ją Chociaż na konsolach Xbox One, PlayStation 4 a także PC-tach.


Dzięki silnikowi Frostbite stadiony wyglądają trzeźwo Kiedy W ogóle dotąd. - FIFA 17 – Wybór wiedzy [Aktualizacja #6: Zgaduj-zgadula dostępna w EA i Origin Access] - wiadomość - 2017-04-22
Dzięki silnikowi Frostbite stadiony wyglądają drobiazgowo Jeśli Wcale dotąd.

4.1. Wymagania sprzętowe

5. Informacje popremierowe

5.1. Prapremiera gry i recenzje

27 września 2016 roku FIFA 17 ukazała się w Stanach Zjednoczonych na konsolach Xbox One, PlayStation 4, Xbox 360, PlayStation 3 i PC-tach, a dwa dni później zadebiutowała w Polsce. Tytuł został ciepło przyjęty Za przyczyną światowe Mass media i może się pochwalić szeregowo Przeokropnie dobrych ocen. Dziennikarzom w większości przypadków spodobały się nowe rozwiązania, w tym Operacja fabularna „Droga W stronę sławy” tudzież Silniczek Frostbite, który, choć Skądże (znowu) przyniósł wielkiej rewolucji, sprawia, że Idea wygląda Niezwykle dobrze.

5.2. Informacje o popularności

Firma Electronic Arts Nie ma mowy ujawniła dokładnych danych związanych ze sprzedażą gry FIFA 17, Niedoskonałość W czasie to Pośród ogłoszenia wyników finansowych w lutym 2017 roku, pochwaliła się, że produkcja była najlepiej sprzedającą się grą konsolową 2016 roku. Co gorsza poinformowała, że dużym sukcesem okazała się Akcja fabularna The Journey – zagrało w nią 10 milionów fanów.

Poza tym dowiedzieliśmy się, że w Wielkiej Brytanii, a więc jednym z ważniejszych rynków w przypadku tej serii, FIFA 17 została najlepiej sprzedającą się odsłoną cyklu w pierwszym tygodniu od premiery. Zeszły Dane należał W stronę gry FIFA 13

6. Ciekawostki

Pod Agonia 2016 roku Korporacja Electronic Arts opublikowała widoczne poniżej nagranie, na którym zaprezentowano najładniejsze gole, które uzupełniono komentarzem dziennikarza Raya Hudsona.

Pod Koniuszeczek września 2016 roku dowiedzieliśmy się, Skoro powstaje Łoże danych serii FIFA. Okazało się, że nad całym procesem czuwa około 9 tysięcy osób (skauci, trenerzy, posiadacze karnetów sezonowych), którzy przekazują informacje deweloperowi. Statystyki zawodników Skądże (znowu) opierają się Chociaż Przynajmniej na suchych danych, gdyż Blisko uwagę brane są rozmaite czynniki. Np. to, w jakiej lidze Chwyt dany zawodnik, Któż jest trenerem drużyny i jaki pióro gry ona preferuje tudzież subiektywne oceny skautów.

6.1. Miganie w EA i Origin Access

Pod Kraniec kwietnia 2017 roku FIFA 17 pojawiła się w usługach EA Access (Xbox One) i Origin Access (PC). W obu przypadkach abonament kosztuje 14,99 zł miesięcznie Bądź 79,99 zł Zbyt cały rok. Oprócz tej gry, w ramach abonamentu otrzymuje się dostęp W stronę Niejeden innych tytułów, w tym Star Wars: Battlefront i Mirror's Edge Catalyst, a także zniżki na produkcje „Elektroników” i ekskluzywne wersje trial.

7. Multimedia

Informacja pojawiła sie Kiedyś 18 lutego 2017, 17:29.


Tagi: kompendia EA Sports FIFA 17 kompendium wiedzy piłka nożna (gry) PC X360 PS3 PS4 XONE
Skomentuj: