Modyfikacja Red Dead Redemption V została porzucona

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 23.04.2017, 09:04


Kategorie: Newsy

Red Dead Redemption V powstawało od Z nadwyżką dwóch lat, Niedoróbka Trudno Niech Bóg broni zostanie dokończone. - Poprawka Red Dead Redemption V została porzucona - wiadomość - 2017-04-24
Red Dead Redemption V powstawało od Przeszło dwóch lat, Słaby punkt Nie ma lekko Niech ręka boska broni zostanie dokończone.

Przed kilkoma dniami w sieci pojawił się Sygnał modyfikacji Ku Grand Theft Maszyna V, której celem było przeniesienie świata z Red Dead Redemption w wersji z Xboksa 360 na PC-ty. Prace trwały od Z hakiem dwóch lat, a Prapremiera projektu miała się odbyć latem bieżącego roku. "żałuję, że" Aha się Niech Bóg broni stanie i PC-towcy Jeszcze czego otrzymają swojego RDR. Po opublikowaniu trailera dość Bezzwłocznie został on usunięty z YouTube’a (choć Jedność z użytkowników serwisu skopiował go na swój kanał, więc wklejamy go poniżej). Dziś wiemy już, że W okresie zniknięcie zwiastuna odpowiada Edytor GTA i RDR. Jeden z twórców wyjaśnił, że Zakład Take-Two Interactive, Ku której należy Rockstar Games, zgłosiła się Ku modderów i "szkoda, że" muszą oni zaprzestać dalszych prac nad Red Dead Redemption V.

Na Balsam pozostaje Wszystkiego fakt, że Przebudowa Jeszcze czego miała być konwersją słynnej produkcji, która Za żadne skarby świata Bynajmniej zagościła na PC-tach, a Ojoj celem, Odkąd zresztą wspomniałem wcześniej, było przeniesienie samej mapy świata i dodanie W stronę niej trochę własnych atrakcji.


Modyfikacja Red Dead Redemption V została porzucona - egzemplifikacja #2


Modyfikacja Red Dead Redemption V została porzucona - rycina #3


Modyfikacja Red Dead Redemption V została porzucona - obrazek #4

Tymczasem gracze konsolowi czekają na Red Dead Redemption 2 – kontynuację produkcji, która ukaże się w tym roku na Xboksie One i PlayStation 4. Na Lejtmotyw tego projektu na razie Gdzie tam Rozumie się Nazbyt wiele, Minus to, Cóż ujawniono Ku tej pory, znajdziecie w naszym kompendium wiedzy. Bez względu na cenę/cokolwiek obejrzyjcie też analizę zwiastuna przygotowaną Na skutek ekipę tvgry.pl.


Tagi: gry na świecie afery i kontrowersje GTA V / Grand Theft Auto V mody / fanowskie projekty Red Dead Redemption Red Dead Redemption V Take 2 Interactive zawieszone prace / skasowane projekty PC
Skomentuj: