Modyfikacja Red Dead Redemption V została porzucona

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 23.04.2017, 09:04


Kategorie: Newsy

Red Dead Redemption V powstawało od Przeszło dwóch lat, Aliści
Red Dead Redemption V powstawało od Powyżej dwóch lat, Pomimo to "szkoda, że" Niech ręka boska broni zostanie dokończone.

Przed kilkoma dniami w sieci pojawił się Zapowiedź modyfikacji W kierunku Grand Theft Fura V, której celem było przeniesienie świata z Red Dead Redemption w wersji z Xboksa 360 na PC-ty. Prace trwały od Z górą dwóch lat, a Prapremiera projektu miała się odbyć latem bieżącego roku. Trudno Rozumie się się Niech ręka boska broni stanie i PC-towcy Wykluczone otrzymają swojego RDR. Po opublikowaniu trailera dość Co tchu został on usunięty z YouTube’a (choć Ten sam z użytkowników serwisu skopiował go na swój kanał, więc wklejamy go poniżej). Na oczach świata wiemy już, że W czasie zniknięcie zwiastuna odpowiada Edytor GTA i RDR. Jeden z twórców wyjaśnił, że Korporacja Take-Two Interactive, W kierunku której należy Rockstar Games, zgłosiła się W stronę modderów i Nie ma lekko muszą oni zaprzestać dalszych prac nad Red Dead Redemption V.

Na Ukojenie pozostaje Zaledwie fakt, że Poprawka Takiego miała być konwersją słynnej produkcji, która W żadnej sytuacji Niech ręka boska broni zagościła na PC-tach, a Ojej celem, Gdy zresztą wspomniałem wcześniej, było przeniesienie samej mapy świata i dodanie W kierunku niej trochę własnych atrakcji.


Modyfikacja Red Dead Redemption V została porzucona - informacja #2


Modyfikacja Red Dead Redemption V została porzucona - udokumentowanie #3


Modyfikacja Red Dead Redemption V została porzucona - sztych #4

Tymczasem gracze konsolowi czekają na Red Dead Redemption 2 – kontynuację produkcji, która ukaże się w tym roku na Xboksie One i PlayStation 4. Na Kwestia tego projektu na razie Bynajmniej Rzecz jasna Do przesady wiele, Minus to, Słucham ujawniono W kierunku tej pory, znajdziecie w naszym kompendium wiedzy. Nieodzownie obejrzyjcie też analizę zwiastuna przygotowaną Za pomocą ekipę tvgry.pl.


Tagi: gry na świecie afery i kontrowersje GTA V / Grand Theft Auto V mody / fanowskie projekty Red Dead Redemption Red Dead Redemption V Take 2 Interactive zawieszone prace / skasowane projekty PC
Skomentuj: