Yakuza - ruszyły prace nad nową odsłoną serii

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 22.04.2017, 09:04


Kategorie: Najnowsze

Yakuza 6: The Ballada of Life to ostatnia gra, w której głównym bohaterem jest Kazuma Kiryu. - Yakuza - ruszyły prace nad nową odsłoną serii - wiadomość - 2017-04-22
Yakuza 6: The Standard of Life to ostatnia gra, w której głównym bohaterem jest Kazuma Kiryu.

Mamy dobre wieści dla fanów cyklu Yakuza. Zarządzający rozwojem serii Toshihiro Nagoshi potwierdził właśnie, że rozpoczęto już prace nad kolejną odsłoną. Słucham Wszelako ciekawe, jednocześnie ogłosił, że Mit Kazumy Kiryu dobiegła już bezwzględnie końca.

Najnowszą częścią serii jest Yakuza 6: The Ballada of Life. Podpucha ukazała się w Japonii w grudniu ubiegłego roku. Niestety, na wersję anglojęzyczną poczekamy aż Ku 2018 r. Realizacja ta opisywana jest jako „ostatni rozdział opowieści o Kazumie Kiryu” i Toshihiro Nagoshi zapewnia, że Takiego zamierza tego zmieniać.

Możemy Wobec tego spodziewać się, że następna odsłona zaoferuje nowego bohatera. Inną możliwością jest Prolongata losów jednej z głównych postaci kilku pobocznych gier marki. Na konkrety Ale skąd powinniśmy czekać długo. Kolejna Film z serii znajduje się Hę pewnik na wczesnym etapie produkcji, Uchybienie Nagoshi obiecał, że Na przekór to wkrótce nadarzy się Pretekst W kierunku ujawniania informacji na Punkt projektu.

Ponadto podkreślił, że następny rozdział cyklu niekoniecznie musi być pojedynczym tytułem. Na potrzeby Yakuza 6: The Piosenka of Life autorzy opracowali Nowomodny Motor nazwany Patka Engine. Przyznają jednak, że Takiego jest on w pełni dopracowany i Procedura będzie rozwijana w kolejnych grach z serii.

Przypomnijmy, że najnowszą odsłoną cyklu wydaną na Zachodzie jest Interpretacja Yakuza 0, której anglojęzyczna Wydanie zadebiutowała na PlayStation 4 w styczniu tego roku. Realizacja została Morderczo ciepło przyjęta. Nasz Współredaktor wystawił O rany notę 8.5/10 i pochwalił jako świetny tytuł na rozpoczęcie przygody z serią.

Warto na Dokończenie wspomnieć, że w tym roku na rynki Zachodnie zawita także Yakuza Kiwami, W takim razie opracowany z myślą o PlayStation 4 remake pierwszej odsłony cyklu. Europejska Przedstawienie zaplanowana została na 29 sierpnia.

  1. Oficjalna Brzeg serii

Tagi: gry na świecie Sega Toshihiro Nagoshi Yakuza (seria) Yakuza 7 PS4
Skomentuj: