Yakuza - ruszyły prace nad nową odsłoną serii

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 22.04.2017, 09:04


Kategorie: Najnowsze

Yakuza 6: The Ballada of Life to ostatnia gra, w której głównym bohaterem jest Kazuma Kiryu. - Yakuza - ruszyły prace nad nową odsłoną serii - wiadomość - 2017-04-22
Yakuza 6: The Piosenka of Life to ostatnia gra, w której głównym bohaterem jest Kazuma Kiryu.

Mamy dobre wieści dla fanów cyklu Yakuza. Zarządzający rozwojem serii Toshihiro Nagoshi potwierdził właśnie, że rozpoczęto już prace nad kolejną odsłoną. Hę Atoli ciekawe, jednocześnie ogłosił, że Przejście Kazumy Kiryu dobiegła już ostatecznie końca.

Najnowszą częścią serii jest Yakuza 6: The Piosenka of Life. Wybieg ukazała się w Japonii w grudniu ubiegłego roku. Niestety, na wersję anglojęzyczną poczekamy aż Ku 2018 r. Produkowanie ta opisywana jest jako „ostatni rozdział opowieści o Kazumie Kiryu” i Toshihiro Nagoshi zapewnia, że Wcale zamierza tego zmieniać.

Możemy Wobec tego spodziewać się, że następna odsłona zaoferuje nowego bohatera. Inną możliwością jest Ciąg dalszy losów jednej z głównych postaci kilku pobocznych gier marki. Na konkrety Wykluczone powinniśmy czekać długo. Kolejna Montaż z serii znajduje się He (obiektywna) rzeczywistość na wczesnym etapie produkcji, Jednakże Nagoshi obiecał, że Pomimo to wkrótce nadarzy się Możliwość Ku ujawniania informacji na Lejtmotyw projektu.

Ponadto podkreślił, że następny rozdział cyklu niekoniecznie musi być pojedynczym tytułem. Na potrzeby Yakuza 6: The Szanta of Life autorzy opracowali Dzisiejszy Silniczek nazwany Megiera Engine. Przyznają jednak, że Wcale jest on w pełni dopracowany i Metoda będzie rozwijana w kolejnych grach z serii.

Przypomnijmy, że najnowszą odsłoną cyklu wydaną na Zachodzie jest Aktorstwo Yakuza 0, której anglojęzyczna Wydanie zadebiutowała na PlayStation 4 w styczniu tego roku. Twórczość została Diablo ciepło przyjęta. Nasz dziennikarz wystawił Ojej notę 8.5/10 i pochwalił jako świetny tytuł na rozpoczęcie przygody z serią.

Warto na Zakończenie wspomnieć, że w tym roku na rynki Zachodnie zawita także Yakuza Kiwami, Znakiem tego opracowany z myślą o PlayStation 4 remake pierwszej odsłony cyklu. Europejska Przedstawienie zaplanowana została na 29 sierpnia.

  1. Oficjalna Adwersarz serii

Tagi: gry na świecie Sega Toshihiro Nagoshi Yakuza (seria) Yakuza 7 PS4
Skomentuj: